Підозрюваний у розстрілах на Майдані беркутівець подав до суду на Ірину Геращенко

Підозрюваний у розстрілі Майдану беркутівець подав судовий позов проти першого заступника Голови Верховної Ради України, представника України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірини Геращенко щодо захисту честі і гідності. Перше засідання у цій справі мало б відбутися вчора, але суд перенесли на місяць.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Ірина Геращенко.

«Отже, один з беркутівців, прізвище якого фігурує у списках бойовиків з вимогою негайно його звільнити (принагідно зазначу, що ані я, ані СБУ, звичайно, ніде й ніколи не оприлюднювали жодних прізвищ і списків, з якими ми працюємо в Мінську), подав на мене в суд, бо розцінив мою інформацію і слова про те, що перешкодою розблокування звільнення заручників є те, що бойовики включають в свої вимоги десятки осіб, які не мають жодного відношення до подій на Донбасі, зокрема, беркутівців, причетних до теракту в Харкові і Одесі, просто кримінальних осіб, вбивць, що здійснили злочини в інших регіонах України. Але Мінськ – не лавочка зі звільнення злочинців і вбивць, і цього шантажу не буде», – пояснила Геращенко.

Вона відзначає, що ніколи не називали прізвищ зі списків на обмін, натомість у заяві екс-беркутівця фігурують списки, оприлюднені Надією Савченко, яка побувала в ОРДЛО.

«Тактика адвокатів беркуту очевидна – зробити з них жертв до суду. Примітно, що прізвища беркутівців фігурують в списках ОРДЛО, які фактично формує РФ», – зазначила Геращенко.

Вона додала, процес обміну заручниками нині заблокований, бо бойовики вимагають звільнити тих, хто не має жодного стосунку до Донбасу.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *