Під Радою вночі знову були сутички

Під будівлею Верховної ради вночі почалися заворушення, мітингарі повалили паркан і зривають каски із спецпризначенців.

Про це повідомляє кореспондент 112 каналу.

 Він розповів, що до паркану, який розділяв спецпризначенців і мітингарів, підійшли поліцейські. Вони заявили, що почнуть перевіряти всіх тих, хто заходить і виходить з містечка протестувальників.

Це не сподобалося мітингарям. Спочатку підійшли люди, що охороняли паркан зі щитами і конфлікт вдалося залагодити.Однак через 10 хвилин знову від Верховної Ради підійшли близько 150 спецпризначенців і почалися сутички.

Їм на допомогу прийшли ще близько 200 бійців Нацгвардії. Сутички тривали 10 хвилин. Присутні народні депутати намагалися розборонити обидві сторони. Серед них був Єгор Соболєв, він просив людей заспокоїтися. Наразі емоції спали.

Зазначається, що ще пігодини тому на місці сутичок працювала польова кухня і було спокійно.

Як відомо, 17 жовтня на площі навпроти Верховної Ради зібрався кількатисячний мітинг за зняття депутатської недоторканності, зміну виборчого законодавства та створення антикорупційного суду.

Пізніше мітингувальники встановили кілька наметів перед Верховною Радою.

Поліція Києва за погодженням столичної прокуратури відкрила кримінальне провадження через поранення та госпіталізацію поліцейського під час сутичок на вулиці Грушевського біля будівлі Верховної Ради. Всього до медиків звернулися чотири людини.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *