ПІД КИЄВОМ ОБІКРАЛИ ОСЕЛЮ АДВОКАТА ШТЕПИ, САВЧЕНКО, “ТОПАЗА” Й “ТЕРЕЗИ”

Викрали ноутбук, флешки та документи.

У ніч проти неділі, 7 липня близько 03:45, невідомі пограбували оселю Олександра Шадріна. Він був адвокатом колишнього мера Слав’янська Нелі Штепи, нардепа Надії Савченко, Ігната Кромського (антимайданівець “Топаз”) і росіянки Лариси Чубарової (терористка “Тереза”).

ПІД КИЄВОМ ОБІКРАЛИ ОСЕЛЮ АДВОКАТА ШТЕПИ, САВЧЕНКО, "ТОПАЗА" Й "ТЕРЕЗИ"

Похожее изображение

Картинки по запросу Олександр Шадрін штепа фото

“Уночі залізли в будинок в Ірпені. Винесли 2 сумки з технікою і документами. Громадяни злодії, прохання повернути. За іншими епізодами зроблю знижку”, – написав у Facebook Шадрін.

У коментарях адвокат уточнив, що злодії вкрали дорогий ноутбук, планшет, флешки та документи. Зокрема, рішення Конституційного суду України, електронні матеріали судових справ.

Колега Шадріна Олексій Шевчук зазначив, що пограбування, можливо, може бути пов’язане зі справою Мангера.

“Ми пов’язуємо ці обставини, ймовірно, зі справою пана Мангера, оскільки саме там нам обіцяли провокації зі сторони Служби безпеки та Генеральної прокуратури. Окрім того, можливий варіант активної позиції Олександра і в інших справах, зокрема харківських терористів (там теж Служба безпеки працює). Готуємо офіційне звернення до правоохоронних органів, будемо просити негайно забезпечити охорону Олександру”, – зазначив Шевчук.

Шадрін та його родина під час пограбування фізично не постраждали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *