Переяславська міськрада здає в оренду землі: 12 листопада відбудеться 6 аукціонів

Переяславська міськрада здає в оренду землі як сільськогосподарського так і промислового призначення. 12 листопада на Прозорро.Продажі відбудеться 6 аукціонів із оренди земельних ділянок, які виставила на торги Переяславська міська рада Київської області

Аукціони зацікавлять як аграріїв, так і інших великих підприємців. Адже серед лотів землі різного призначення: як сільськогосподарського, так і несільськогосподарського.

Зокрема, для ведення фермерського господарства (тобто, обробітку та вирощення культур) пропонується три ділянки: дві з них за межами с. Вовчків, площею 17 га та 17,7 га, третя – площею 6,33 га за межами с. Гланишів. Усі ділянки здаються в оренду на 7 років.

Наступні три лоти від Переяславської міськради – це земельні ділянки несільськогосподарського призначення. Їх передають у користування на 5 років. Зокрема:

у м. Переяслав по вул. Нахімова,1а здають 0,43 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій;

по вул. Шкільній, 4а ділянка у 0,1 га призначена для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу;

по вул. Сковороди, 62 0,2 га здаватимуть для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Нагадуємо:

Для участі в земельних аукціонах на Прозорро.Продажі необхідно зареєструватися на електронному майданчику і через новостворений кабінет уже подавати свої пропозиції на торги. Менеджери майданчика Української універсальної біржі роз’яснять усі деталі з підготовки до земельних аукціонів та супроводять у роботі.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram