Loading...

Останні секунди до загибелі: Польща вирішила поставити крапку у Смоленській катастрофі

Підкомісія, яка займається розслідуванням смоленської катастрофи, скоро представить реконструкцію останніх секунд польоту президентського літака Ту-154М, який зазнав аварії 10 квітня 2010 року. Про це в телеефірі заявив міністр національної оборони Польщі Антоні Мацеревич, повідомляє 29 червня “Польське радіо”.
“Думаю, що вже скоро буде представлена нова інформація. Важлива реконструкція подій стала результатом колосальної роботи, яку завершила смоленська підкомісія”, – сказав Мацеревіч.

За його словами, реконструкція покаже, “як, з одного боку, нас страшенно обманювали протягом останніх років” і “як насправді виглядали останні секунди польоту”.  “Подивимося і, напевно, почуємо, як все було”, – сказав глава Міноборони Польщі.
Нагадаємо, в Польщі була створена нова підкомісія з розслідування Смоленської катастрофи. У березні 2016 року підкомісія розпочала свою роботу.
Раніше Мацеревіч заявив, що звіт по авіакатастрофі під Смоленськом, представлений урядом Дональда Туска, який у 2010 році обіймав посаду прем’єр-міністра Польщі, був сфальсифікований.
В Польщі вже оприлюднили аудіозапис розмов у кабіні пілотів Ту-154 за 38 хвилин до катастрофи під Смоленськом

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *