Одразу четверо дітей з одного класу захворіли на гепатит

Діти перебувають в інфекційному відділенні.

У школі №1 смт Борова Харківської області зафіксовано спалах гепатиту А, захворіли вже четверо учнів одного класу. Про це повідомляє Харківський обласний лабораторний центр МОЗ.

“За період з 24 січня по 17 лютого серед учнів 5-го класу установи Боровська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Борівської районної ради, розташованої в смт Борова, зареєстровано 4 випадки гострого вірусного гепатиту А”, – йдеться у повідомленні.

Станом на 18 лютого, у всіх хворих діагноз підтверджений лабораторно. Всі діти шпиталізовані. Перший хворий перебуває в Харкові в обласній інфекційній лікарні, решта – в інфекційному відділенні районної лікарні. Стан дітей називають задовільним.

Зараз епідеміологи встановлюють причини спалаху і можливі фактори передавання інфекції в навчальному закладі і за місцями проживання школярів.

Нагадаємо, 25 жовтня у Чернігові в школі №7 діагностували 13 випадків захворювання на вірусний гепатит. Пізніше повідомлялося, що поліція відкрила кримінальне провадження за фактом спалаху захворювання вірусним гепатитом у чернігівській школі №7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *