Не один народ: у РФ вказали на ключову відмінність українців і росіян

У президента Росії Володимира Путіна, який називає українців і росіян одним народом – “проблеми з етнографією”.

Таку заяву зробила відома російська журналістка Євгенія Альбац в інтерв’ю “Ехо Москви”, ділячись враженнями від поїздки в Україну.

За її словами, ключова різниця між українцями і росіянами полягає в тому, що українці, незалежно від їхнього ставлення до власної влади, абсолютно на неї не розраховують.

“Люди вчаться жити без держави. Це те, на жаль, що в нас було і розвивалося в 90-х і в першій половині 2000-х, і потім знову скотилося до цього патріархального стану, коли є один “папа”, який знає, як правильно і потрібно, а всі інші стоять з простягнутою рукою і кажуть: “Володимир Володимирович, не дасте трішки? Трішки не дасте, немає? Тому що ми самі не можемо”. Розумієте? Це жахливо, що, на жаль, у нас багато в чому ми повернулися до стану совка, коли людина без інститутів держави вижити не може”, – констатувала вона.

Коментуючи заяви Путіна про те, що українці і росіяни – це один народ, Альбац зазначила: “Я абсолютно не згодна, тому що, ну, Володимир Путін – може бути, в нього проблеми з історією, з освітою, з етнографією тощо. Можна повчитися – це нічого, буває (і в його віці теж). Це 2 народи, але дуже близьких. Є росіяни і є українці. Україна – суверенна країна, яка зараз вибудовує свою державність. І хай їм допоможе бог”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *