НАЦБАНК ЗОБОВ’ЯЖЕ РЕГУЛЯТОРІВ ІНФОРМУВАТИ СВОЇХ КЛІЄНТІВ ПРО КРЕДИТНИЙ ЛІМІТ

Національний банк з 1 вересня зобов’яже регуляторів інформувати клієнтів про те, скільки у клієнта на рахунку власних коштів, а скільки кредитного ліміту. Про це повідомила прес-служба НБУ.

Банки часто надсилають клієнтам повідомлення про залишок на рахунку, який формується не тільки за рахунок власних коштів, а й з кредитного ліміту. В результаті цього клієнти не розуміють, скільки фактично коштів залишилося на рахунку і, відповідно, можуть скористатися кредитними коштами, навіть не усвідомлюючи цього.

Щоб захистити споживачів, Нацбанк з 1 вересня 2020 року змусить регуляторів розкривати повну інформацію про послуги в рекламі і на сайтах банків.

Серед іншого банки будуть зобов’язані чітко інформувати клієнтів в смс-повідомленнях, інтернет-банкінгу, мессенджері або електронною поштою (в залежності від того, який канал зв’язку вибрав споживач) про суму коштів на поточному рахунку клієнта і окремо про розмір кредитного ліміту його картки.

Також банки будуть зобов’язані своєчасно повідомляти своїм клієнтам про встановлення, збільшення або зменшення кредитних лімітів шляхом смс-інформування або іншими каналами комунікацій, які вибрав клієнт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *