Наталя Влащенко стала креативним продюсером телеканалу ZIK

Креативним продюсером телеканалу ZIK призначено телеведучу, редакторку Наталію Влащенко, яка три роки вела на телеканалі «112 Україна» програму «Люди. Hard Talk»

Про це повідомила прес-служба телеканалу ZIK.

«Наталія Влащенко – унікальна телеведуча, справжня фанатка своєї справи. Розраховуємо, що для ZIKу її професійний досвід стане потужним поштовхом до розширення нашої аудиторії», – сказав генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

«Знаю Наталію Влащенко особисто, тісно працювали з нею. Вважаю її однією із найкращих телеведучих на українському телебаченні і дуже радий, що ми знову в одній команді», – додав генеральний продюсер ZIKу Гайгисиз Гелдієв.

«Детектору медіа» пані Влащенко розказала, чим займатиметься на новій посаді.

«Я йду на канал ZIK креативним продюсером. Це означає, що я разом з генеральним продюсером … будемо робити нову сітку. Ми пишемо зараз синопсис програм – ранкових, денних, вечірніх. Це буде зовсім інший канал. І я сподіваюся, що на цей канал перейдуть дуже багато», –  прокоментувала вона.

Як повідомляє прес-служба каналу, Влащенко закінчила філологічний факультет Житомирського педуніверситету, а також факультет театрознавства Київського інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого. Має досвід роботи у сфері телебачення.

Донедавна була ведучою ток-шоу «Люди. Hard Talk» на телеканалі «112 Україна» (2014-2017 рр.), якому передувала робота на «Першому національному» та «1+1». Була головним редактором і видавцем журналу «Публичные люди». Співавтор книг «Діалог тварин» (2011 р.) та «У нас був секс» (2015 р.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *