Loading...

МЗС Британії: втручання у роботу НАБУ загрожує антикорупційним розслідуванням

Втручання у діяльність Національного антикорупційного бюро – це тривожний знак, що ставить під загрозу майбутнє незалежних антикорупційних розслідувань в Україні. Про це йдеться у заяві речника Міністерства закордонних справ Великої Британії.

“НАБУ, в створення якого Велика Британія вклала значні ресурси, є надзвичайно важливою ланкою антикорупційного механізму в Україні та досягла значного прогресу у своєму розвитку та проведенні розслідувань. Нещодавні події, зокрема, втручання у розслідування НАБУ і викриття його агентів під прикриттям, – це тривожний знак, що ставить під загрозу майбутнє незалежних антикорупційних розслідувань”, – йдеться у заяві.

У британському МЗС наголошують, що корупція залишається головною загрозою для стабільності та національної безпеки України, в той час як українські виборці визначають її як основну проблему в країні.

“Боротьба з корупцією є визначальною для європейського вибору України та її прагнень стати сучасною, економічно успішною і демократичною державою”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, 5 грудня Євросоюз офіційно звинуватив Генпрокуратуру у підриві роботи НАБУ.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *