Миколаївського кримінального авторитета “Мультика” випустили з СІЗО – Гнап
“Тишком-нишком кілька місяців тому Мультика випустили із СІЗО”, – пише Гнап.
29 серпня 2017 року генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що в результаті спільної операції ГПУ з “К” СБУ в Миколаєві затримано 5 осіб, в тому числі – лідера стійкої злочинної організації Тітова, відомого в кримінальному середовищі як “Мультик”.
Про це на своїй сторінці у Facebook тоді повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.
За його словами, затримані особи підозрюються у створенні злочинної організації, яка впродовж 2008 – 2017 роках займалася погрозами вбивством, позбавленням волі людей, рекетом, рейдерством, автоугонами, привласненням майна та державних коштів.
“При цьому члени ОЗУ встановили контроль за діяльністю політичних партій та вплив на прийняття рішень посадовими особами органів державної влади і місцевого самоврядування, підтримували стійке ієрархічне об’єднання у місцях позбавлення волі Миколаївської області. Як я і обіцяв – на території Миколаївщини про мультик мають згадувати лише діти перед сном”, – зазначав Луценко.
Тоді суд обрав затриманим запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права застави.
Апеляційний суд залишив під вартою без права застави усіх п’ятьох членів миколаївського злочинного угруповання під керівництвом Михайла Титова на прізвисько “Мультик”.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Миколаївської області.
“Апеляційний суд Донецької області, підтримавши позицію процесуальних прокурорів, залишив під вартою без права внесення застави п’ятьох членів злочинного угруповання, які підозрюються у вчиненні ряду тяжких та особливо тяжких злочинів”, – йщлося у повідомленні.
Зазначалося, що суд апеляційної інстанції, заслухавши аргументи прокурорів та захисників підозрюваних, відмовив стороні захисту у задоволенні апеляційних скарг щодо зміни запобіжного заходу чотирьом особам на більш м’яке.
Наголошувалося, що справа стосується членів злочинного угрупування, яких було затримано наприкінці серпня цього року у ході спільної операції прокуратури Миколаївської області, слідчих та процесуальних керівників військової прокуратури Південного регіону, СБУ із залученням спецпідрозділу “Альфа”.
Їм інкримінували ряд тяжких злочинів, серед яких: вимагання, незаконне поводження зі зброєю, незаконне перевезення та збут наркотичних засобів, заволодіння майном підприємств шахрайським шляхом в особливо великих розмірах та багато інших.