Loading...

МВФ не поспішає надавати п’ятий транш Україні

Місія Міжнародного валютного фонду поки не має наміру їхати до Києва для перегляду четвертої програми співпраці з Україною, заявив сьогодні на брифінгу у Вашингтоні представник МВФ Вільям Мюррей.

Про це повідомляє інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”.

Мюррей зауважив, що для завершення чергового перегляду програми МВФ повинне вирішити з Україною всі питання. Напередодні у Національному банку заявили, що очікують на прибуття місії Міжнародного валютного фонду у січні 2018 року.

Заступник глави НБУ Олег Чурій висловив сподівання, що Україна отримає від Фонду черговий кредит у другому кварталі наступного року.

“Ми вже стовідсотково знаємо, що до кінця року транш не отримаємо. Водночас ми розраховуємо наступного року отримати два транші на загальну суму 3-3,5 мільярдів доларів”, — цитує його УНН.

Четвертий перегляд програми EFF дасть змогу Україні отримати п’ятий транш фінансової допомоги в розмірі 1,9 мільярда доларів. Для цього Україна має виконати чотири вимоги: створити антикорупційний суд, забезпечити результативність пенсійної реформи, ухвалити закон про приватизацію та змінити ціни на газ (відповідно до раніше узгоджених умов).

Україна вже отримала від МВФ 8,7 мільярда доларів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *