Моторошна ДТП у Харкові: родина Зайцевої зробила першу заяву (аудіо)

Після тривалих переговорів з родичами Олени Зайцевої, водійки Lexus, який збив 11 людей у центрі Харкова 18 жовтня, журналістам вдалося отримати від родини Зайцевих коментар про те, що сталося. Так, місцеве видання “Городской дозор” опублікувало заяву “без купюр”.

“Це моє перше звернення. Жахлива трагедія, яка забрала життя людей. Автомобіль Фольксваген вдарив машину, в якій перебувала наша донька. Від сильного удару машину відкинуло на людей на перехресті. Якими словами можна передати цей жах і скорботу за загиблими, потерпілими. Ми на колінах просимо вибачення за доньку у родичів загиблих й постраждалих у цій жахливій ДТП.

Все, що ми можемо зробити для сімей загиблих, – ми зробимо. Збираємо кошти й готові надати посильну фінансову допомогу. Це жахливе горе й немає слів, щоб висловити почуття, коли втрачаєш близьких людей.

Ми сподіваємося, що суд розбереться в цій жахливій ДТП, оскільки там було два учасники і два автомобілі. Ми приймемо будь-яке справедливе рішення суду. Це жахливе горе для близьких людей постраждалих і для нас”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *