Маруся Звіробій жорстко відреагувала на обшуки

Волонтерка і учасниця війни на Донбасі Маруся Звіробій жорстко відреагувала на обшуки, які у неї провело ДБР, і грізно звернулася до президента України Володимира Зеленського.

У коментарі телеканалу NewsOne вона заявила, що якщо глава держави продовжить грубіянити захисникам України, то з ним дійсно станеться все те, про що його попереджала в гучному стрімі вона і нардепка від “Європейської солідарності” Софія Федина

“Розпіарити по всьому телебаченню вирвану з контексту розмову, яка була після слів нашого товариша президента, який поїхав хамити нашим військовослужбовцям! Його попередили: якщо ти будеш грубіянити, повторюю ще раз, якщо ти будеш грубіянити військовослужбовцям, з тобою трапиться все, що там ми за списком тобі пояснювали з Фединою! Якщо ще не доходить!” – гнівно заявила Звіробій.

“Якщо ти думаєш, що з тобою це не трапиться, тому що ти мені замовив обшук вдома у моєї бабусі, то ти помиляєшся – трапиться все так, як ми сказали! І не хр*н поводитися так з людьми, які захищають Батьківщину” , – жорстко підсумувала волонтерка.

Звіробій інкримінують “дії, спрямовані на насильницьку зміну конституційного ладу” (ст 109 ККУ, “посягання на державного діяча” (ст. 112 ККУ) та “погроза або насильство щодо державного діяча” (ст. 346 ККУ).

За словами Звіробій, посягання на життя їй можуть інкримінувати, “якби в мене тут знайшли щось, чим я можу його підірвати, чи що вони там шукають”. Але оскільки в неї нічого не знайшли, то, за словами військової, “це якась пуста погроза і абсолютно безпідставна”.