Луценко: збільшення зарплат прокурорам відпрацюємо конфіскаціями мафіозних активів

Генпрокурор похвалився, що ГПУ перерахувала в бюджет 22 млрд грн

Генпрокуратура гордиться тим, що конфісковані відомством кошти враховані при голосуванні за держбюджет і 22 млрд грн «відтепер працюватимуть для оборони та розвитку країни».

Про це у Facebook написав генпрокурор Юрій Луценко.

«22 млрд відтепер працюватимуть для оборони та розвитку країни. Серед головних напрямків -Міноборони, 4,5 млрд на закупівлю озброєння та військової техніки, закупівлю та виробництво боєприпасів, на будівництво житла військовослужбовцям, розробку новітнього ракетного озброєння,на озброєння БМ «Оплот», Мінфін – 7,8 млрд на підвищення обороноздатності, Нацгвардія – 900 млн на закупівлю озброєння та техніки, Нацполіція – 980 млн на матеріально-технічний розвиток, придбання автотранспорту, озброєння сил спецпризначення», – зазначив Луценко.

«Держприкордонслужба – 700 млн на заходи з інженерно-технічного облаштування кордону, придбання засобів ідентифікації, закупівлю озброєння та техніки. Мінфін – 2,5 млрд на програми соціально-економічного розвитку в областях, «Укравтодор» – 1 млрд на розвиток автомобільних доріг, МінАПК – 2,6 млрд на підтримку фермерів, Мінрегіон – 4 млрд на відновлення сільської медицини (амбулаторії, швидкі допомоги, тощо)», – додав генпрокурор.

При цьому Луценко запевнив, що збільшення зарплат прокурорам на 600 млн «ми скоро відпрацюємо наступними конфіскаціями мафіозних активів».

До слова, 14 липня Генпрокуратура повідомила про підозру екс-меру Києва Черновецькому.