Локдаун: у Києві різко зросли ціни на таксі та утворилися затори

Через обмеження в користуванні громадським транспортом, введене сьогодні у Києві, значно піднялись ціни на таксі. Про це повідомляє “Главком”.

Так, ціни на проїзд збільшилися в два-три рази, при цьому вільного транспорту все рівно бракує аби задовільнити попит.

Дістатися з околиці до центру коштує в районі 250-300 грн, а з лівого берега до Подолу – до 400 грн.

Дані сервісів для оренди таксі Uklon, Bolt і Uber свідчать, що ціни помітно зросли через підвищений попит. Поїздка від метро Почайна до Майдану Незалежності обійдеться не менше ніж у 200 гривень, з Позняків до Контрактової площі – дорожче 400 гривень, а від станції метро Васильківська до Золотих воріт – від 250 гривень. Вартість проїзду від вулиці Глибочицької до проспекту Бажана становить 507 гривень.

Проїхати 10-11 кілометрів в Києві 5 квітня вранці обходилося приблизно у 250 гривень, а 14-15 км близько 400 гривень.

5 квітня перед входом до столичного метрополітену стоїть охорона, що перевіряє спецперепустки та посвідчення особи. Так триватиме до 16 квітня. Громадський транспорт столиці перевозить пасажирів лише за спеціальними перепустками. Через це він курсує майже порожнім

5 квітня деякі станції метро відкрили лише один вестибюль для входу та виходу. Перед скляними дверима всіх станцій чергують наряди поліції та муніципалів. Вони ретельно перевіряють спецперепустки та вимагають посвідчення особи. Без скандалів не обходиться.

Вранці в понеділок, 5 квітня, коли вступили в силу нові карантинні обмеження, в тому числі і щодо громадського транспорту, столицю скували затори.

Згідно з даними Google-Maps, затори скували не тільки центр Києва, а й багато під’їзди до столиці. Зокрема, скупчення автомобілів спостерігається на Одеській і Житомирській трасах.

Рішення про продовження посиленого локдауну у Києві буде прийнято наступного тижня. Місцева влада спостерігає за динамікою захворювання COVID-19 у місті, запевнив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«У понеділок будемо бачити динаміку по COVID. В першу чергу нас цікавить рівень госпіталізації, рівень зайнятих ліжок з киснем. За результатами тижня будемо приймати рішення, що нам робити далі: чи продовжувати, чи зупиняти це 16 квітня»

Нагадаємо:

У Києві з 5 квітня посилили карантинні обмеження у зв’язку з важкою ситуацією з коронавірусом.

Крім того, з 5 квітня проїзд у Київському метрополітені буде дозволений лише за спецперепустками, які зможуть отримати працівники критичної інфраструктури.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”