Лікарня на Київщині погодилася прийняти евакуйованих з Китаю

Київська облдержадміністрація (КОДА) заявила Міністерству охорони здоров’я про готовність лікарні в Миронівці прийняти українців з китайського Ухань, де бушує епідемія коронавірусу. Для розміщення евакуйованих необхідно буде виписати з лікарні 74 особи, які на даний момент проходять лікування в зазначеному закладі.

Про це повідомили “Українські Новини”.

Згідно з документом, на території області можливе розміщення евакуйованих громадян в комунальному некомерційному підприємстві Київської обласної ради “Обласна лікарня відновного лікування”, яка знаходиться за адресою вул. Пироженко, 1 в Миронівці.

Зазначається, що лікарня розрахована на 75 ліжок, можливе розміщення в одно-, дво- або чотиримісних палатах, є харчоблок, пральня та окремо огороджена територія. Поруч знаходяться школа і дитячий садок, на території лікарні постійно проживає сім’я з дітьми.

Лікарня на Київщині погодилася прийняти евакуйованих з Китаю

Тим часом, на сторінці Facebook Миронівського міськради з’явилося повідомлення, що в рамках сьогоднішньої сесії мер Миронівки Віталій Савенко зробив оголошення про неможливість використання КНП КОР “Київська обласна лікарня відновного лікування” для прийому людей, евакуйованих з охопленого епідемією Китаю.

Савенко оприлюднив акт моніторингового обстеження, який стверджує, що даний заклад не може бути використано для даних цілей, так як не відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Крім того, для розміщення евакуйованих необхідно буде виписати з лікарні 74 особи, які на даний момент проходять лікування в зазначеному закладі.

Лікарня на Київщині погодилася прийняти евакуйованих з Китаю

Лікарня на Київщині погодилася прийняти евакуйованих з Китаю

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *