Loading...

ВЛАСНИК “ЕПІЦЕНТРУ” ВЕДЕ БІЗНЕС В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ

Його компанія є одним із найбільших платників податків на окупованих територіях.

Власник гіпермаркету будівельних і побутових товарів “Епіцентр К” депутат Олександр Герега має зареєстровану у Росії компанію і бізнес в окупованому Криму.  Про це повідомляють “Схеми”, передає “Радіо Свобода”.

Виявилося, що 2014 року компанії “Нова Лінія”, “Епіцентр К” та інші, що належать Герезі, заснували у Московській області компанію “Руслайн Ко”. Органи окупантів у Криму, своєю чергою, повідомляють, що “Руслайн Ко” є одним із найбільших платників податків у Севастополі.

Ця ж російська компанія бере участь у функціонуванні магазинів “Новацентр К”, які працюють на базі колишніх гіпермаркетів “Епіцентр К”, розташованих у Криму. Цікаво, що російська компанія Гереги розташовується у тому ж офісі, що й ТОВ “Русстрой К”, яке володіє 99% “Новацентр К”.

Спершу Герега повідомив журналістам “Схем”, що не має інформації про таку власність на окупованих територіях, але згодом риторику змінив.

“Хто його знає. Може, ми і маємо стосунок до цих компаній, і підпільно працюємо на ворожій території, щоби рано чи пізно розпалити пожежу, яка буде крокувати цими територіями, і ці території також стануть такими ж незалежними, як наша країна”, – каже депутат.

Нагадаємо, в окупованому Криму, який став приватною власністю для представників місцевої еліти, свої інтереси просувають як російські урядовці, так і колишні українські посадовці й олігархи.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *