Коронавірус: Українців попросили “обрати золоту середину в поведінці”

Українців попросили “обрати золоту середину в поведінці”.

У неділю, 29 березня, столична лікарня повідомила про пацієнта, який захворів на нову коронавірусну інфекцію, у вкрай важкому стані.

За інформацією Олександрівської клінічної лікарні Києва, у чоловіка виявили двобічну тотальну пневмонію.

“Ще один пацієнт на ЕКМО! – повідомили медики у Facebook. – Бригада фахівців працювала до 2-ої години ночі. Було успішно підключено апаратуру. Почалася складна боротьба за життя”.

Стан пацієнта важкий, проте стабілізований. Загалом у корпусі лікарні перебувають 38 пацієнтів із діагнозом COVID-19, з них четверо в інфекційній реанімації, а двоє підключені до апарата екстракорпоральної мембранної оксигенації (ЕКМО). Також повідомляється, що двоє пацієнтів вже одужали та виписалися з медзакладу.

Коронавірус: Українців попросили "обрати золоту середину в поведінці"

“Хочу звернутись до вас із проханням – в цей нелегкий для кожного період, обрати золоту середину в поведінці. Адже частина пацієнтів готова штурмувати інфекційний корпус при температурі 37,0 без симптомів захворювання і вимагати постійної уваги лікарів, які зараз борються за життя дійсно важких пацієнтів, а інша крайність – пацієнти досиджуються вдома на самолікуванні до критичного стану”, – звернулися медики до українців, додавши також, що попри втому не втрачають “бойовий дух”, написплп у Фейсбуці лікар Людмила Антоненко

Коронавірус: Українців попросили "обрати золоту середину в поведінці"