Конвертцентри на гачку: у 15 областях України проводяться 85 обшуків

Працівники прокуратури спільно із фіскальною службою проводять 85 обшуків в офісних та складських приміщеннях низки фірм в межах спецоперації “Детінізація”. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури

За даними слідства, вказані підприємства можуть бути причетними до надання послуг з конвертації коштів, отриманих внаслідок фіктивних фінансово-господарських операцій із підприємствами реального сектору, діяльність яких завдала державному бюджету збитків в особливо великому розмірі”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що до слідчих заходів залучено понад 200 осіб кадрового складу столичного та регіональних підрозділів фіскальної служби.

Заходи проводяться на підставі ухвал суду на території кількох областей України та в м. Києві в межах розслідування кримінальних проваджень за фактами ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах та підроблення реєстраційних документів підприємств”, – додали в прокуратурі.

Правоохоронці перевіряють факти ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах

Як повідомила “Українській правді” речниця відомства Надія Максимець, обшуки проводяться на території 15 областей України та в місті Києві.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”