Комітет виборців України назвав злісних прогульників засідань в Раді

За три місяці роботи Верховної Ради IX скликання відбулося тисяча сто п’ятьдесят вісім голосувань

Боротьба з прогулами, як і з кнопкодавством, поки щр має дещо віртуальний характер. І депутати продовжують ігнорувати засідання. Про те, як засідали депутати за три місяці своєї роботи повідомляє КВУ, передає УНН.

За три місяці роботи Верховної Ради IX скликання відбулося тисяча сто п’ятьдесят вісім голосувань. В середньому один народний депутат взяв участь в 69% з них.

Однак, незважаючи на те, що загальні показники участі в голосуваннях досить високі, у Верховній Раді залишається проблемою неучасть в голосуваннях значної кількості депутатів.

Так, за три місяці роботи 96 народних депутатів взяли участь в менш ніж 50% голосувань парламенту.

З них дев’ять народних депутатів пропустили 90% голосувань. це:

1. Вадим Рабинович, ОПЗЖ, найнижчий показник серед 423 депутатів, взяв участь в 6% голосувань;

2. Юлія Льовочкіна, ОПЗЖ, 6%;

3. Ігор Абрамович, ОПЗЖ, 7%;

4. Юрій Солод, ОПЗЖ, 7%;

5. Андрій Деркач, позафракційний, 7%;

6. Вадим Столар, ОПЗЖ, 8%;

7. Олександр Фельдман, ОПЗЖ, 8%;

8. Антон Яценко, “За майбутнє”, 9%;

9. Юрій Бойко, ОПЗЖ, 10%.

При цьому Рабинович був зареєстрований на 23 з 39 засідань Ради, Льовочкіна – на 31, Абрамович – 27, Солод – 26, Деркач – 26, Столар – 22, Фельдман – 36, Яценко – 30, Бойко – 37. Однак участі в голосуваннях депутати майже не брали.

З іншого боку, є ряд народних депутатів, які взяли участь майже в 100% голосувань. Так, 18 народних депутатів взяли участь у 98-99% голосувань парламенту. Рекордсменом є Володимир Ватрас, який голосував у 99,6% випадків.

Найчастіше за прийняття законів в серпні-листопаді голосували депутати фракції “Слуга народу”, повідомив “Комітет виборців України”. На другому місці по прийняттю законів виявилися парламентарі фракції “Голос”. Всього за час роботи Верховної Ради IX скликання депутати прийняли 72 закони.

В середньому за кожен із законопроектів голосували 288 народних депутатів. У той же час 29 законів народні депутати прийняли конституційною більшістю. За законопроект про скасування депутатської недоторканності проголосувала рекордна кількість депутатів – 373 голосів “за”.