Керівнику ProZorro переплатили мільйон гривень зарплати

Внаслідок виявленого порушення Рахункова палата рекомендувала Мінекономрозвитку внести зміни до контракту з керівником підприємства

Рахункова палата виявила порушення у нарахуванні зарплати керівнику державного підприємства ProZorro, сума втрат бюджету при цьому склала майже 1 млн гривень.

Про це повідомляє 1NEWS.

Згідно зі звітом, витрати з порушенням вимог законодавства ДП ProZorro на оплату праці керівника склали 920,68 тис. грн.

Внаслідок виявленого порушення Рахункова палата рекомендувала Мінекономрозвитку внести зміни до контракту з керівником підприємства й скорегувати розмір зарплати посадовця, а також провести перерахунок його заробітної плати за період перебування на цій посаді.

При цьому відомство нагадало, що результати аудиту, проведеного Рахунковою палатою, засвідчили витрати державного підприємства ProZorro з недотриманням вимог законодавства — 32,0 млн грн, непродуктивні витрати — 9,3 млн грн, отримання підприємством доходів з порушенням законодавства — 165,2 млн гривень.

Нагадаємо, Рахункова палата повідомила, що 83,7 млн грн на електронне урядування та Національну програмуінформатизації були використані неефективно.

Джерело: УНН

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *