Іванківська ЭкоТЕС несе загрозу навколишньому середовищу. Люди волають про допомогу!
/ua/novyny/338-sprut-kotoryj-postroil-tes.html
03.03.2016
СПРУТ, ЯКИЙ ПОБУДУВАВ ТЕЦ
Ми продовжуємо серію матеріалів про небезпечну аферу, яка вбиває здоров’я людей та отруює навколишнє середовище. Люди повинні знати, як влада дозволяє жадібним делкам збагачуватися за рахунок житті нашої і наших дітей. Україна, прокинься! Разом запобігти екологічну катастрофу 21 століття!
Смертельно небезпечна Іванківська ТЕС побудована з порушеннями в 40 км від Чорнобильської АЕС, у 3-їй зоні зараження, де щоденно спалюють СОТНІ ТОНН лісу, частину якого заражена.
Цього разу ви дізнаєтесь, ХТО СТОЇТЬ за будівництвом цього «отруйного крематорію». А також як у цю аферу вдалось втягнути обманним шляхом Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР).
Кінцевий бенефіціарний власник Іванківської ТЕС – ОЛЕКСІЙ БУТЕНКО. У 2013 р. журнал «Фокус» визначив йому 132 місце в рейтингу «200 найбагатших людей України зі статком $79,5 млн. Широкій публіці відомий як власник заміського клубу верхової їзди «Конюшня Бутенка А.». Але в колі комерційних інтересів Бутенко не тільки конячки. Його головний бізнес-партнер – ЛЕВ ПАРЦХАЛАДЗЕ. Цей тандем тісно пов’язаний з РОМАНОМ НАСІРОВИМ (Детальніше – далі за текстом).
Іванківська ЭкоТЕС, що несе загрозу навколишньому середовищу, це власність ТОВ «Біогазенерго», зареєстрованого 19.07.2005 на кіпрський офшор “Велената Сервісіз ЛТД”. Директор – Віталій Бутенко, Підписант Млинарич Лілія Вікторівна (з 14.02.2014). Статутний фонд 63 млн. грн.
На будівництво Іванківської ТЕС ЄБРР виділив кредит у сумі 15,6 млн. євро. Згідно критеріїв для отримання кредиту Банк НЕ фінансує проекти, якщо є фактор нанесення ШКОДИ навколишньому середовищу.
Подаючи в ЄБРР проект будівництва Іванківської ТЕС, підприємці-пройдисвіти ЗНАЛИ про високі екологічні вимоги банку для отримання кредиту. Однак, розуміючи, що в реальності їх проект НЕ ВІДПОВІДАЄ цим критеріям, щасливі ділки, СПОТВОРИЛИ відомості про вплив ТЕС на навколишнє середовище, тим самим обдурив ЄБРР!
Ми хочемо домогтися припинення діяльності цієї «фабрики смерті»! Тільки з вашою допомогою ми зможемо перемогти це жадібну чудовисько, яке заради наживи жертвує усіма нами. Підтримайте нас! Заради життя на нашій землі!
Залишайтеся з нами, і ми розповімо вам ще багато ексклюзивної інформації про смертоносному об’єкті в Іванкові. Попередня стаття«Чорнобиль близько. Димить і смертельно небезпечний».
ДОКЛАДНО ПРО ОЛЕКСІЯ БУТЕНКА ТА ЙОГО ЗВ’ЯЗКИ.
Сімейний клан Бутенко – засновники не менше 20 підприємств. (дані єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців). Серед них компанії: «Биогазенерго»; «EIG Engineering»; «Иванковские теплиці», «Східна інвестиційна група», “Ремакс-З”, «Фонд будівельних ресурсів України» та ін.
Олексій Бутенко народився 7 березня 1970 р. в с. Гельмязів, Золотоніського району, Черкаської області. Закінчив КНУ ім. Т. Шевченка (історичний факультет). Кар’єру розпочав у 1990 р., заснувавши ріелторську компанії «Розтер». У 1993 р. створив холдинг «Ремакс-Груп», куди увійшли: будівельна компанія, мережа будівельних магазинів і перший в Україні завод по виготовленню металопрофілю. У 2002 р. Бутенко став генеральним директором і співвласником девелоперської компанії «Житло XXI століття».
Бутенко, Парцхаладзе і Насіров.
Олексій БУТЕНКО і Лев ПАРЦХАЛАДЗЕ (член БПП) були засновниками компанії «Житло ХХІ Століття» (XXI Century Investments). Плоди їх співпраці – будівництво найдорожчого київського будинку клубного типу «Капітолій» на Хрещатику, і ще ряд елітних будинків в серці Києва. Ряд великих житлових проектів Лева Парцхаладзе реалізовані саме завдяки маловідомому в той час підприємцю Олексію Бутенко. Зараз Лев Парцхаладзе – перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації.
У 2005-му на біржі London Stock Exchange (LSE) трапився ажіотаж: свої акції інвесторам запропонувала компанія XXI Century Investments. І пред’явила настільки привабливий проспект, що продала 35% своїх цінних паперів за $139 млн. Загальна капіталізація бізнесу Бутенко/Парцхаладзе склала тоді рекордні для України $397 млн.
Разом з ними, треба думати, святкував і Роман НАСІРОВ – тоді директор по розвитку бізнесу з країнами СНД лондонського офісу брокерського будинку Cantor Fitzgerald/BGC (США) . З 2005 по 2008 рр. він займався операціями з цінними паперами в основному українських компаній. Наприклад, все тієї ж XXI Century Investments, яка у 2007-му розмістила євробонди і залучила $175 млн. “під розвиток проектів нерухомості в Україні”.
Але через три роки Насірову довелося покинути і біржу, і Лондон. І якось зовсім випадково його від’їзд збігся з зупинкою торгів акціями XXI Century Investments. У липні 2009-го компанія не змогла надати біржового комітету LSE свою фінансову звітність за 2008-й. Зараз Роман Насіров – голова Державної фіскальної служби України.
Цікаво, що дружина Насірова Катерина Глимбовская і Бутенко – співзасновники ТОВ «Фонд будівельних ресурсів України».
У 2006 р. Бутенко заснував компанію «Східна інвестиційна група». До кризи йшло активне інвестування у девелоперський бізнес. Потім ще додалася діяльність з розвитку альтернативної енергетики.
З 2008 р. Бутенко – власник клубу верхової їзди «Заміський клуб-конюшня Бутенко» (селище Проців, Київська область). У різний час Бутенко запрошував покататися на конях тих, хто й самі були «на коні»: В. Ющенко, Ю. Єхануров, Л. Черновецький, Ст. Ульянченко, Тобто Червоненко, А. Тимошенко, Р. Богатирьова, Д. Басс, К. Жеваго, А. Онищенко та ін. Так зав’язувалися «потрібні» для бізнесу зв’язку.