Глава ДБР просить повідомляти про будь-які протиправні дії своїх співробітників

Глава ДБР Соколов розповів подробиці затримання співробітників Бюро під час отримання хабара
Він  просить повідомляти про будь-які протиправні дії своїх співробітників

Керівництво Державного бюро розслідувань не терпітиме протиправну діяльність своїх співробітників. Про це заявив в. о. директора ДБР Олександр Соколов, передає прес-служба відомства.

“Сума хабара для міста Полтави досить велика. Тому перевертні в погонах обумовлювали свою жадібність необхідністю передачі частини коштів для мене, тобто для виконуючого обов’язки директора ДБР. Поки вони торгувалися і підвищували ставки, ми робили свою роботу. Негласні слідчі розшукові дії тривали більше двох місяців, в ході яких ми фіксували все, що відбувалося, і як результат, вони були затримані під час отримання першого траншу неправомірної вигоди в сумі 40 тисяч доларів “, – розповів він.

Керівник ДБР також повідомив, що в порядку, визначеному законом, сьогодні затриманим буде повідомлено про підозру, включаючи слідчого ТУ ДБР у Полтаві.

“Підкреслюю, що терпіти протиправну діяльність своїх співробітників ми не будемо. Якщо у вас під виглядом працівника ДБР вимагають грошові кошти, невідкладно повідомляйте в Бюро. Також повідомляйте про всі факти і випадки протиправної діяльності силовиків. Закон один для всіх”, – підкреслив Олександр Соколов.

Нагадаємо, в Полтаві група осіб у складі правоохоронців вимагала 80 тисяч доларів хабара за вплив на керівництво ДБР для активізації розслідування кримінального провадження стосовно поліцейських.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *