Горе-мати, яка задушила власну дитину, вчинила самогубство у СІЗО

Ув’язнена Одеського СІЗО, яка раніше задушила свою тримісячну дитину, покінчила життя самогубством.

28-річна жінка порізала собі вени, повідомив в Facebook помічник начальника ГУ Нацполіціі в Одеській області Руслан Форостяк, передає “Народна Правда”.

“Інша арештантка, яка спала на ярусі нижче, відчула, що на неї капає кров, викликала охорону, але було вже надто пізно, врятувати її не вдалося, жінка померла”, – написав Форостяк.

Він також повідомив, що за фактом події відкрито кримінальне провадження за ст. 115 КК України – вбивство.

Раніше на допиті жінка розповіла, що після народження дитини вона відчувала моральне виснаження, їй здавалося, що вона здійснювала поганий догляд за дочкою. В один день жінка прокинулася з думкою про вбивство своєї дитини, а вже ввечері довела свій злочинний умисел до кінця, задушивши немовляти подушкою.

А напередодні жінка хотіла звести рахунки з життям, прийнявши велику кількість снодійного, проте покінчити життя самогубством їй не вдалося – таблетки не подіяли.

У серпні повідомлялося про жорстоке вбивство, яке скоїв в’язень Одеського ізолятора. Він витонченим способом розправився з співробітницею СІЗО. Згодом з’ясувалося, що в ізоляторі практикувалися жорстокі побиттяпідслідних з боку охорони.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *