Форум в Давосі: Франція обіцяє закрити всі свої ТЕС до 2021 року

Для альтернативи в країні буде створено фонд для фінансування інновацій та досліджень, обсяг капіталу складе 10 млн євро.
Франція стане прикладом в боротьбі з глобальними кліматичними змінами і закриє до 2021 року всі теплоелектростанції на вугіллі. Паралельно Франція буде вкладати в розвиток інновацій та досліджень, створить фонд з 10-мільйонним капіталом для цього.

Про це повідомив президент Франції Еммануель Макрон, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі.

“Ми будемо вживати заходів для радикального скорочення шкідливих викидів … Ми закриємо до 2021 року всі теплоелектростанції, що працюють на вугіллі, і запустимо програми з розвитку екологічно чистих технологій”, – запевнив президент Франції.

Він повідомив, що в країні буде створено фонд для фінансування інновацій та досліджень, обсяг капіталу складе 10 млн євро.

“Прагну, щоб інновації стали основою нашої економічної політики”, – зазначив Макрон.

Для втілення цієї ідеї Макрон сприятиме зниженню податків для підприємств, а також створенню більш сприятливих трудових умов.

Що стосується глобальних процесів, то Макрон переконаний, що процес глобалізації, так само як і сучасна форма капіталізму, переживають значну кризу, виходу з якої сприятиме посилення позицій Європи, більш рівномірний розподіл ресурсів і відхід від популістським ідей.

Президент Макрон також закликав світову спільноту залагодити питання з оплатою податків великими інтернет-компаніями, щоб вони платили податки в тих країнах, де отримують прибуток.

У своєму виступі французький президент також з іронією прокоментував присутність в Давосі президента США Дональда Трампа. Відзначивши значну кількість снігу, Макрон сказав, що “важко повірити в глобальне потепління” (в такому ключі колись прокоментував снігопади в США Трамп).

“На щастя, ви не запрошували того, хто в цьому році поставився скептично до глобального потепління”, – додав Макрон.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *