ERRADO DISCIMUS (ВЧИМОСЯ ПОМИЛЯЮЧИСЬ)

Тиждень тому  відбулося перше засідання Київського апеляційного адміністративного суду, на якому розглядалася апеляція Переяслав-Хм. міської ради на рішення Переяслав-Хм. міськрайонного суду за позовом ТОВ “Югенергопромтранс”. Останнє всіма силами добивається скасування кількох рішень сесій міської ради, а наш рідненький суд 7 листопада без присутності відповідача та представників громади таки задовольнив частину вимог товариства.

Що не кажіть, а нашому місту з інвестором “пощастило”. Спокою через той “деревообробний цех” та “митний склад”, які дивним чином перетворилися на ТЕЦ у середмісті, немає вже два роки. Близько десятка судів вже відбули, а попереду ще невідомо скільки. Однак зараз — про інше.

Судді АС, м’яко кажучи, були здивовані нашою ситуацією з ТЕЦ. У них виникало безліч запитань як до представників міської ради, так і до юристів ТОВ “Югенергопромтрансу”. Переяславці, які були присутні в судовій залі, чітко зрозуміли одне — коли приймалися перші рішення за заявами товариства, а міськими чиновниками влючалося “зелене світло” інвестору, про громаду ніхто не думав. Чи можна це виправити? Спробуємо “вчитися помиляючись”. Наразі в місті зароджується справжнє громадянське суспільство. А це вже сигнал для тих, хто звик маніпулювати і приховувати.