Loading...

Екс-президент Франції Ніколя Саркозі заявив про відхід з політики

Екс-президент Франції Ніколя Саркозі визнав свою поразку в праймеріз партії “Республіканці”, де він зміг зайняти лише третє місце, і оголосив про відхід з політики.

Екс-президент Франції Ніколя Саркозі пізно увечері в неділю, 20 листопада, заявив про відхід з політики. Про це, за даними агентства AFP, колишній глава держави повідомив після провалу в першому турі праймеріз, на яких визначався кандидат від партії “республіканців” для участі в майбутніх президентських виборах в країні.

Саркозі, до того моменту займав лише третє місце, визнав свою поразку, не чекаючи закінчення підрахунку голосів. “Мені не вдалося переконати більшість виборців”, – наводить слова політика агентство dpa. Саркозі привітав екс-прем’єр-міністра Франції Франсуа Фійона і колишнього главу МЗС країни Алена Жюппе з виходом у другий тур. Екс-президент також оголосив, що в другому турі праймеріз, який пройде 27 листопада, він буде голосувати за Фійона.
Після підрахунку голосів з майже 90 відсотків виборчих дільниць Фійон продовжував лідирувати, заручившись підтримкою 44,2 відсотків виборців від числа що взяли участь в праймеріз. Жюппе з 28,3 відсотками зберіг другу сходинку, випередивши Ніколя Саркозі майже на 8 відсотків голосів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *