До Росії скупники органів намагалися вивезти українських дітей

Чотирьох українських підлітків намагалися вивезти до Москви скупники людських органів. Як розповіли в поліції, дітей повинні були направити в клініку, де у них би вилучили на продаж частину печінки. Один з хлопчиків виявився сином колишнього співробітника правоохоронних органів.

Як повідомив начальник профільного департаменту Національної поліції Артем Крищенко, надійшла інформація про те, що готується операція з вивезення неповнолітніх в Росію для забору органів. Поліція почала розслідування і з’ясувала цікаві деталі.

“У минулому році в Києво-Святошинський суд ми направили таку справу. Її суть: нам надійшла інформація, що чотирьох неповнолітніх з Київської області ділки намагалися відправити в Москву для видалення частини печінки. Ми взяли ці відомості в розробку, вони підтвердилися, потім вийшли на чотирьох фігурантів. Підлітками рухало бажання швидко розбагатіти. Один з них, до речі, був сином колишнього поліцейського “, – розповіли деталі Крищенко.

Він зазначив, що оперативне втручання поліції допомогло запобігти злочинові і перешкодити злочинцям незаконно вивезти підлітків з України.

“Ми встановили, що вербувальники, обіцяючи підліткам по кілька тисяч доларів, відвезли їх в приватну клініку тут, в Україні, там у них взяли аналізи. Після цього покупець печінки оплатив проїзд, але ми вчасно припинили цей злочин. Додам, що найближчим часом очікуються гучні затримання. Зараз в розробці інформація про продаж дітей і багато іншого “, – уточнив начальник профільного департаменту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *