Депутат розповів про схеми олігархів, які монополізували «зелену» енергетику

Коли ми допомагаємо вносити інвестиції для розвитку «зеленої» енергетики в Україні, то бачимо, що  НКРЕКП узурпована, а вона затверджує і «зелений» тариф теж.

Про це розповів народний депутат України Олексій Рябчин у ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко

Олексій Рябчин підкреслив, що є один із тих депутатів, хто активно підтримує «зелену» енергетику, кліматичні зміни, популяризацію електромобілів і тому подібне.

«Я прагну до того, щоб нові робочі місця були створені завдяки енергозбереженню та побудові «зеленої» енергетики. Тому ми, коли прийшли у владу, то передовсім зруйнували схему Клюєва у «зеленій» енергетиці. Адже він за допомогою держави просто створив собі монополію і тільки сам заробляв на цьому», – зауважив Рябчин.

Депутат підкреслив, що разом з колегами вони намагаються знаходити інвесторів, яких цікавить тема «зеленої» енергії в Україні. Однак раз за разом вони зіштовхуються з проблемою тотальної узурпації будь-якого ринку.

«Коли ми допомагаємо вносити інвестиції для розвитку «зеленої» енергетики в Україні, то бачимо, що Порошенко узурпував своїми ставлениками НКРЕКП, яка також затверджує і «зелений» тариф. І завдяки таким махінаціям, коли один олігарх отримує мільярдні прибутки, а більше ніхто не може потрапити на цей ринок, розвивати «зелену» енергетику неможливо», – констатував політик.

Відтак, коли енергія монополізована, то доводиться боротися не тільки з корупцією, а й з монополізмом. Адже всі державні регулятори – і антимонопольний, і енергетичний, та інші, захоплені владою.

«Головна мета у цій галузі – це запровадження енергетичної децентралізації, щоб кожне господарство могло самостійно добувати екологічний ресурс для своїх потреб, і до того ж, додатково створювати робочі місця», – зазначив Олексій Рябчин.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *