Чиновників “Укроборонпрому” затримали за підозрою в розтраті

Антикорупційні органи затримали чинного та колишнього директорів держпідприємства “Спецтехноекспорту”, що входить до складу держконцерну “Укроборонпром”.

Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро.

“4 березня детективи НАБУ та САП затримали чинного та колишнього директорівДП ДГЗП “Спецтехноекспорт” за підозрою у розтраті 2,225 млн дол. США”, – повідомило відомство.

“Також затримано ще трьох колишніх посадовців держпідприємства”, – заявило НАБУ.

 Керівник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив про підозру екс-директору дочірнього підприємства “Укрспецекспорт”, державного госпрозрахункового зовнішньоторгівельного підприємства “Спецтехноекспорт”, причетного до організації злочинної схеми розтрати коштів, яка завдала державі 55,5 млн грн. збитків.

Як пишуть у Центрі протидії корупції, схема проста: чинуші на чолі з Барбулом залучили прокладку з Еміратів для виконання контракту з Індією. Під це діло перерахували 55 млн грн, але посередник ніяких послуг не надавав. 

З 26 грудня 2014 року до 25 червня 2018 року “Спецтехноекспорт” очолював Павло Барбул (спершу як виконувач обов’язків директора, а з 3 лютого 2015 року – як директор).

Минулого року журналісти BIHUS.info виявили, що матір Барбула стала власницею хоромів на Конча-Заспі. Якраз неподалік від маєтків “розвідника” Семочка (http://bit.ly/2ENa1MF). Совпадєніє?

Світлина від Центр Протидії Корупції.

26 червня 2018 року обов’язки директора “Спецтехноекспорту” доручили Владиславу Бельбасу.

Цікаво, що один з департаментів Спецтехноекспорту очолює син Пашинського. Той, який “усвідомлено поміняв добре оплачувану роботу на роботу в держпідприємстві, щоб допомогти країні”. Після таких заяв не сумніваємось, що син Пашинського до оборудок жодного відношення не має.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *