Чергова перемога Ахметова

Про перемогу. Кажуть, частка ДТЕК (власник – Р. Ахметов, – ред.) у видобуванні вугілля в Украіні у вересні зросла до 83%.

Це спільна перемога ДТЕК, які збільшили видобування, і міністра енергетики І.Насалика, який зменшив видобування на держшахтах.

Ще якихось 17% – і ринок буде остаточно побудовано. Слава! Пишаємося! Будьмо!

Запаси вугілля на 18 жовтня по компаніях:

1. У Донбасенерго на складах 236 тис тон, майже вдвічі більші, ніж рік тому.

2. У Центренерго – 362 тис тон, на 35% менше.

3. У ДТЕК на складах 537 тис тон, на 47% менше. З них марка Г (видобувається в Украіні) 357 тис тон, на 47% менше, аніж минулого року.

Нагадаю, за півтора роки тариф ТЕС виріс майже на 100%. Весною 2016 року він покривав ціну вугілля 1100грн/т, а зараз 2000грн/т.

Ваша версія:

1. Професіонали з багаторічним досвідом просто не змогли підготувалися до опалювального сезону.

2. Це шантаж. Щоб знову підняти ціну електроенергії на 2018 рік.

P.S. Володя Демчишин, визнаю, занадто сильно тебе критикував. Тепер вже схоже, що все-таки треба було дати збанкрутувати цьому немонополісту у 2015р – раз і назавжди закрити історію. Всім би стало набагато легше.

Опубліковано рейтинг 10-ти найбагатших “українців”.

Як бачимо, першу сходинку з капіталом у 6,4 млрд доларів та приростом у 68% займає натхненник колаборціонізму на Донбасі – Рінат Ахмєтов.

Другу сходинку, з капіталом у 1,4 млрд доларів займає бухгалтер, а за сумісництвом зять Кучми Віктор Пінчук, з приростом у 13%

Третім йде металургійний магнат, власник ФК “Ворскла” Полтава – Костянтин Жеваго, з капіталом аналогічним Пінчуку, але приріст вражає – 209%!

Далі йде “православний олігарх”, росіянин за якого по громадянству просив міністр економічного розвитку в уряді Азарова Петро Порошенко, спонсор та натхненник ворожої структури “УПЦ МП” – Вадім Новінскій, з капіталом 1,2 млрд доларів та приростом у 113%

Ну і власне кажучи – Петро Олексійович Порошенко, що замикає Топ-5, з капіталом у 1 млрд доларів та приростом у скромні в порівнянні з іншими 7-ма відсотками. Та варто зазначити, що Порошенко повернув собі звання офіційного мільярдера вперше за 4 роки. А тепер згадайте – скільки часу йде Національно-Визвольна Війна і хто у нас в ній Головнокомандувач? Без коментарів.

Коломойський та Боголюбов єдині в рейтингу, хто в порівнянні з минулим роком втратив, а не здобув. Я думаю не слід вадаватися в подробиці чому так. Ви і самі все знаєте. Щоправда, Коломойський поки залишається мільярдером.

А от Фірташ, не дивлячись на суди, екзил та загрозу екстрадиції до США – продемонстрував приріст у 14% та капітал у розмірі 746 млн. доларів, за рахунок перш за все “квітучого” бізнесу в Криму та відсутності намагань з боку Української влади взятися за його активи на вільній землі.

Юрій “наша ряба” Косюк – також продемонстрував приріст, що також не дивно. З такими-то дотаціями особисто йому – гріх не піднятися. 708 мільйонів гривень, що становить більше 30% ВСІХ дотацій на аграрний сектор… Тому і маємо +10% Косюка.

Ну і замикають Топ-10 Олександр та Галина Гереги, які знані своєю наближеністю до певних кіл в колишній Партії Регіонів, а тепер в Опоблоці.

От і маємо, дорогі Друзі… Ми воюй, ми допомагай, ми затягуй паски в результаті “рішучих реформ”, а ця наволоч й надалі жирує та багатіє на крові. ОСОБЛИВО Головнокомандувач. Це не тільки ганебно – це антидержавно. Тому нам необхідно взяти на себе частину відповідальності за тотальну деолігархізацію України. Інакше її просто не буде.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *