Борислав Береза: Ми на порозі суперскандала або суперподії

Знайомтеся. Це Артурчик. Ємельянов. Артурчик раніше був заступником Вищого госпсуду України, який займається судами, пов’язаними з бізнесом і підприємницькою діяльністю. Артурчик дуже багатий суддя. І дуже впливовий. Настільки впливовий, що був головним з усіх питань у Януковича і його сім’ї. Якщо потрібно було щось віджати або втрутитися в систему розподілу справ в суді, то Артурчик був найкращим в цьому питанні. Всі думали, що після Майдану його кар’єра закінчиться, але виявилося, що ми всі помилялися. Мабуть Артурчик дуже корисний суддя для багатьох людей у ​​владі. А зараз Артурчик бере участь в конкурсі на суддю Вищого суду України. Класно, правда?

Нагадую, що Артур Ємельянов це екс-заступник голови Вищого господарського суду України (ВГСУ), один з тих, хто допоміг Януковичу збагатитися, а також найвідоміший суддя-рейдер у якого виявилися гроші в банківській установі Князівства Ліхтенштейн – Liechten Steinische Landes-Bank AG , залишок коштів на якому становить 13,13 млн. швейцарських франків (близько 300 млн. грн.)

Широкого розголосу набув інцидент з опублікуванням його декларації 2014 рік, згідно з якою в його власності знаходилися 13 квартир і два будинки загальною площею понад 2 тис. кв. м, а також два земельні паї по гектару КОЖЕН (при річній зарплаті в 261 тис.грн). Згодом декларація була змінена, тепер Артур Ємельянов володіє лише однією квартирою. Все це нажито непосильною грабіж … працею судді.

І тепер ми на порозі або суперскандалу, або суперподії. У неділю Вища Рада Правосуддя буде здавати іспит на справедливість і законність.

Вища Рада Правосуддя в неділю буде розглядати подання першого заступника генпрокурора Дмитра Сторожука про надання згоди на утримання під вартою судді Вищого господарського суду України Ємельянова Артура. Про це “Українській правді” повідомили в ГПУ. “У неділю буде розгляд цього питання, мова йде про суддю Ємельянова”, – повідомили в ГПУ.

В цей же день Вища рада правосуддя розгляне клопотання заступника Генпрокурора Юрія Столярчука про продовження терміну тимчасового відсторонення Ємельянова від правосуддя в зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Подивимося яке буде рішення Вищої Ради Правосуддя і чи зможе вона виправдати отриманий кредит довіри.