“Більше 300 мільярдів доларів він вкрав у власного народу”, – Мей пообіцяла розповісти про масштаби корупції Путіна

Одним із заходів, який буде застосована владою Великобританії проти агресивної Росії, стане розслідування корупційних злочинів путінського режиму. З таким запевненням виступила прем’єр-міністр Сполученого Королівства Тереза ​​Мей, передає “Діалог.UA”.

Лондон має намір нанести дуже потужний удар по Кремлю, який посмів застосувати хімічну зброю на території Великобританії. Крім висилки російських дипломатів, заморожування активів, списку Магнітського і іншого, Лондон також має намір вдарити по основі режиму – корупції. Це стане покаранням за отруєння “крота” британської розвідки Сергія Скрипаля та ще понад 20 жителів містечка Солсбері.

На екстреному засіданні один з парламентаріїв Великобританії зазначив, що російський лідер Володимир Путін за 18 років правління “вкрав у власного народу понад 300 мільярдів доларів”. Він поцікавився у Мей, чи готовий британський уряд “брати участь у викритті його багатств”. Прем’єр-міністр відповіла йому позитивно. “Так, ці інструменти ми маємо намір використовувати”, – заявила Мей, уточнивши, що цей процес буде відповідати верховенству права. Вона також додала, що розслідування торкнеться не тільки Путіна, а й його найближчого оточення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *