Біля Переяслава розвантажили баржу з херсонськими кавунами

Флот «НІБУЛОНа» зі смугастим вантажем вчора прибув до філії «Переяславська» 

Напередодні 30-річного ювілею Дня Незалежності України буксир «Нодарі Чантурія» з несамохідним судном NBL-003 доставили до пункту призначення 300 тонн стиглих кавунів, зібраних на полях Херсонщини для киян та гостей столиці. Про це повідомила у Facebook компанія “Нубіліон”, яка займалася перевезенням вантажу.

Рейс тривав майже тиждень і також став ювілейним – п’ятим у транспортуванні баштанних Дніпром із півдня України.

Біля Переяслава розвантажили баржу з херсонськими кавунами

“Вже завтра (21 серпня) херсонські ягоди у рефрижераторах відправляться до кінцевого місця призначення – торговельних залів столичних супермаркетів мережі “Сільпо” підприємства “Fozzy Group”, щоб нарешті порадувати споживачів”, – розповіли у компанії.

«НІБУЛОН» власними силами і коштами із року в рік робить чимало, аби дати поштовх і врешті реінкарнувати колись потужну конкурентну транспортну мережу внутрішніх водних шляхів України. З 2009 року компанія активно реалізує масштабну інвестиційну програму з відродження Дніпра і Південного Буга як головних транспортних артерій. На їхніх узбережжях за останнім словом техніки збудовано 13 річкових перевантажувальних терміналів. Своїми коштами підприємство відродило судноплавство цими річками та власною технікою виконало 154 км днопоглиблювальних робіт.

Біля Переяслава розвантажили баржу з херсонськими кавунами

Сьогодні «НІБУЛОН» має необхідний досвід та потужності для виконання навантажувально-розвантажувальних робіт і забезпечення доставки якісної продукції в інші області України власним флотом, який ходить під українським прапором, збудований на власному найсучаснішому в Україні суднобудівно-судноремонтному заводі з українського металу руками українських суднобудівників.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram