Bellingcat опублікувала нові докази вторгнення РФ в Україну

Bellingcat опублікувала нові докази вторгнення РФ в Україну.  Група розслідувачів Bellingcat опублікувала нові супутникові знімки, які свідчать про російське вторгнення в Україну.  Про це йдеться в статті Bellingcat, опублікованій 15 червня, передає Українська правда.  “Ці супутникові знімки показують розгортання російських військових транспортних засобів та артилерійських позицій, а також нові шляхи переходу в Україну. Строки цих супутникових знімків збігаються з основним сплеском діяльності Росії в Україні поблизу пунктів перетину кордону, в тому числі появою російських військовослужбовців в селі, розташованому в 10 кілометрах від пункту перетину кордону”, – наголошується в звіті.

При цьому в звіті говориться, що на супутниковому знімку від 23 серпня 2014 року дана техніка не зафіксована. “Це свідчить про те, що вона з’явилася з 23 по 26 серпня”, – підкреслили в Bellingcat. Bellingcat також згадує матеріал агентства Reuters від 26 серпня 2014 року, в якому говорилося про появу десятків “невпізнаних, важко озброєних незнайомців з російським акцентом” в селі в 14 км на північний захід від цього пункту перетину кордону. Також розслідувачі відзначають, що незабаром біля села Дзеркальне Донецької області було затримано десять російських десантників, які стверджували, що вони “загубилися”.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/war/1377220-bellingcat-opublikuvala-novi-dokazi-vtorgnennya-rf-v-ukrajinu.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *