Батьки школярів можуть самостійно обирати прийнятну форму навчання для своїх дітей

Батьки українських школярів можуть самостійно обирати найбільш прийнятну форму навчання для своїх дітей в умовах карантину. Про це в ефірі “Сніданку з 1 + 1” заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він підкреслив, що загалом передбачено три варіанти 

“Сьогодні в Україні є можливість вчитися як у традиційній формі, так і дистанційною, екстернатною або домашньою. Батьки можуть обирати будь-яку з цих форм навчання”, – запевнив глава уряду.

Крім того, він акцентував увагу на тому, що діти з сільської місцевості також матимуть можливість навчатися дистанційно навіть в разі відсутності інтернету. Допоможуть їм у цьому телевізійні уроки.

Що стосується заходів безпеки в школах, то, за словами Шмигаля, регіонах виділили з держбюджету спеціальні кошти на закупівлю засобів індивідуального захисту і антисептиків. Відповідати за витрачення цієї субвенції буде місцева влада.

“Якщо таких коштів не вистачає, Кабмін готовий виділити їх додатково або зробити перерозподіл за заявою відповідних власників таких навчальних закладів. Власниками закладів є місцеві органи самоврядування і вони повинні були забезпечити їх усім необхідним. Ми це контролюємо. Відповідні комісії виїжджали в школи протягом двох попередніх тижнів і контролюватимуть ситуацію в подальшому”, – пообіцяв прем’єр-міністр.

Що стосується вишів, то вони, резюмував Шмигаль, працюватимуть так само як і всі інші освітні установи. Однак в “помаранчевій” карантинній зоні заборонять проведення занять в групах понад 20 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *