Американські технологи відхрещуються від співпраці з Бойком

Засновник компанії “Clearparth strategies” Девід Блюстоун спростовує, що він та інші технологи його компанії консультують лідера фракції “Опозиційний блок” Юрія Бойка.

Про це Блюстоун заявив в коментарі “Українські правді”.

“Ні, ми не працюємо на пана Бойка. Ми не залучені до його підготовки до президентських виборів. Також ми не маємо планів працювати з ним”, – запевнив Блюстоун.

У той же час джерела, що безпосередньо залучені до роботи над опозиційним кандидатом, переконують, що “Clearparth strategies” таки співпрацюють з Бойком. За їх словами, американці брали участь у нарадах через skype, створювали презентації для виборчого штабу.

 “Українська правда” раніше повідомляла, що до президентської кампанії лідера фракції “Опозиційний блок” Юрія Бойка спільно готують американські та українські політтехнологи. Йдеться про українських технологів з “Центру політичних рішень” та американців з компанії “Сlearpath strategies”.

У роботі щодо Бойка американці відповідають за стратегію кампанії та роботу з електоратом. Натомість українські технологи, за даними УП, курують імідж клієнта, розробляють меседжі та слогани – їх робота сфокусована на самому кандидатові.