22 квітня: на Переяславщині сім нових підозр на зараження коронавірусом

Як повідомив зранку 22 квітня заступник директора КП “Переяславська ЦРЛ” Микола Володимирович Тарасюк, в даний час на лікуванні перебувають 5 хворих на COVID-19 (так само як і вчора).  Це переважно люди молодого віку – 33-х, 42-х, 44-х (з села Пристроми) і 45-ти років. Найстаршій хворій 82 роки (з Цибель). Із п’яти хворих двоє з Переяслав-Хмельницького району, троє з Бориспільщини.

Однак є й неприємні новини. За вчорашній день надійшло ще 7 нових підозр (двоє 60-річних жителів з району, а саме з Великої Каратулі та Дівичок та ще 5 з Бориспільщини) на захворюнання коронавірусом. Якщо врахувати той факт, що вчора, 21 квітня, їх було три (дві з яких у жителів Борисполя і одна у мешканця Баришівки), то тепер таких підозр маємо вже 10. Всі зразки, а на сьогоднішній день це вже 10,  перебувають  на дослідженні в лабораторії.

Інформацію щодо стану захворюваності в регіоні станом на 22 квітня записав на відео і міський голова Тарас Костін

Всього на лікуванні в ЦРЛ на 22 квітня перебуває 31 хворий з різними діагнозами.

За даними Київського обласного лабораторного центру, станом на 10.00 22 квітня 2020 року у Переяслав-Хмельницькому р-ні троє хворих на коронавірус ( с. Пристроми -1; с. Стовп’яги -1; с. Циблі -1). У Переяславі троє підтверджених хворих.

Одна людина  з нашого району та двоє переяславців з COVID-19 перебувають на самоізоляції  під наглядом лікарів первинної ланки.

Нагадаємо:

В Україні станом на ранок 22 квітня підтверджено 6 592 випадків COVID-19. У Київській області вже виявлено 390 випадків (32 людини одужали).