2 травня: двоє людей вилікувалися від коронавірусної інфекції, але з’явилися й нові хворі

Як повідомив заступник директора КП «Переяславська ЦРЛ» Микола Володимирович Тарасюк, на 9 годину ранку 2 травня в лікарні перебуває 35 хворих із різними діагнозами, з них 22 – в інфекційному відділенні.

Із тих, хто знаходиться в інфекційному, на сьогоднішній день 9 лікуються від COVID-19. Вчора до інфекції із зараженням коронавірусом (позитивний тест) потрапила 60-річна переяславка. Вона працює медсестрою в лікарні.

Із приємного: двоє чоловіків із Бориспільщини одужали. Їх виписали з лікарні і відправили на самоізоляцію додому.

Стан всіх пацієнтів, які лікуються, або перебувають з підозрами на коронавірус, стабільний, всі вони отримують необхідне лікування.

На сьогоднішній день є 12 підозр на коронавірусну інфекцію (один тест прийшов негативний і пацієнтку сьогодні переведуть із інфекційного до терапевтичного відділення).  Нових підозр протягом 1 травня не надходило.

Загальна картина на Переяславщині згідно даних ЦРЛ на ранок 2 травня така: 6 хворих у місті і 4 у Переяслав-Хмельницькому районі та 12 підозр на коронавірус

На жаль, з’явилися хворі на коронавірус, яких реєструє Центр первинної допомоги й лікуються вони під наглядом лікарів первинної ланки. За вчорашній день є три  позитивних тести на хворобу у жителів Переяслав-Хмельницького району (Циблі-1, Дівички-1, с. Улянівка) та ще один хворий на COVID-19 у Переяславі. Всі ці люди перебувають в даний час на самоізоляції.

Тож загальна картина по Переяславщині (не лише ЦРЛ) така: у Переяслав-Хмельницькому р-ні 7 хворих ( с. Пристроми -1; с. Стовп’яги -1; с. Циблі -1; с. В. Каратуль-1; с. Ульянівка -2, с Дівички – 1). У місті Переяслав теж 7 хворих.

Інформації про те, скільки людей з підозрою на зараження коронавірусом перебуває під наглядом лікарів первинної ланки, редакція, на жаль, не має. Бережіть себе, бо ситуація не стає спокійнішою

Не забувайте – головне наше завдання сьогодні – берегти себе і своїх рідних. Будьте обрежними. Хвороба дуже підступна. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікуання.

Станом на суботу, 2 травня, кількість хворих коронавірусною інфекцією в Україні продовжує зростати – за добу ще 550 пацієнтів отримали позитивний результат тесту. Таким чином, загальне число заражених COVID-19 в країні – 11 411 осіб.

Серед тих, хто отримав позитивний результат тесту, 17 пацієнтів – діти, 96 – медичні співробітники, – повідомляє МОЗ. За останні 12 годин зафіксовано 7 летальних випадків. Разом з тим, 85 осіб одужали і вже перебувають вдома.

В цілому, за весь час пандемії, коронавірусну інфекцію виявили у 11 411 пацієнтів. З них 771 – діти, 2250 – медичні працівники. Одужали 1498 осіб, кількість летальних випадків – 279.

На Київщині зареєстровано  747 випадків зараження на COVID-19 (вчора було 694).