Loading...

ЗЛОДІЙКУВАТА СІМЕЙКА

Жила собі жіночка з екзотичним ім’ям Аврора. Мала вона доню Магдалену та сина Фарлафа. Була офіційно заміжньою, мала власний будинок у Найвищому мікрорайоні міста над рівнем моря. І так їй важко жилося, що ні словом сказати, ні пером описати. Роботи офіційної не було, дочка теж ніде не працювала, чоловік не допомагав, іноді, повірте, шматок хліба не було за що купити. І от одного разу, у відчаї від безгрошів’я, поїхала Аврора разом зі своєю дочкою Магдаленою на місцевий вокзал. Ні, не на багаті села зібралися бідаки. Їхню увагу привернув товар у привокзальному магазині «Адам». А чим цікавляться голодні жіночки? Правильно, косметикою.

Зайшли вони в магазин, походили між полицями, похитали головами, поцокали язиками і вибрали собі освіжувач для унітазу «Бреф» (голодній кумі «Бреф» на умі) та засіб для миття посуду «Гала». Чинно розрахувалися й вийшли з магазину. Дорогою до автобусної зупинки Аврора, щоб не гаяти час, стала виховувати свою кровиночку, мовляв, ледащо ти таке, ніякої від тебе користі, вчись, поки я жива, – і витягла з сумки вкрадену туалетну воду «Версаче пур ом». «Та вже вчуся», – мляво огризнулася «кровинка» і витягла зі своєї сумки вкрадену пудру «Макс Фактор», рум’яна для обличчя «Л’Ореаль Парі» та блиск для губів «Патрісія Ледо». «Ого! – здивувалася мати. – Ти диви, яка спритна. Моя школа!»

Увечері того ж дня працівники магазину «Адам» проводили контрольний перерахунок товару, під час якого й виявили відсутність деяких косметичних засобів. Вони передивилися записи з камер відеонагляду, побачили процес крадіжки та викликали правоохоронців. І вже наступного дня по обіді до зловмисниць завітали веселі хлопці-поліціянти. Мати з дочкою пробували віднікуватися, проте, як кажуть наші закляті сусіди, «факт налицо», тобто, речдоки на обличчях. І пудра, й рум’яна, і блиск для губів. А ще пінкертони вловили вишуканий аромат чоловічої туалетної води «Версаче». Опиратися було марно. Жіночки, як водиться, дружно почали каятися й співробітничати зі слідством. Високий суд зарахував це їм у плюси. Правда, в цій розповіді мова йде лише про покарання матері. З дочкою – друга історія і друга кримінальна справа.

Олександр МАТВІЄНКО

P.S. Як повідомила прокурор Переяслав-Хм. відділу Бориспільської місцевої прокуратури Ольга Ратушна, Переяслав-Хм. міськрайонний суд визнав Аврору Л., 1973 р.н., винною у пред’явленому обвинуваченні за ч. 1 ст. 185 КК України та призначив їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 70 неоподатковуваних мінімумів (1 190 грн.) Суд вирішив стягнути з обвинуваченої на користь держави судові витрати за проведення судово-товарознавчої експертизи в розмірі 395 грн.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *