Зеленський зустрівся з Епіфанієм

Новообраний президент Володимир Зеленський зустрівся з предстоятелем Православної Церкви України митрополитом Епіфанієм.

Про це повідомляє прес-служба Православної церкви України.

“Обраний Президент України Володимир Зеленський та предстоятель Православної церкви України блаженнійший митрополит Епіфаній зустрічаються у Михайлівському Золотоверхому монастирі м. Києва”, – йдеться у повідомленні.

“Молитимуся, аби Бог дав новому Главі держави сил витримати тягар відповідальності за єдність України. Маємо разом берегти і примножувати те, що українці вже здобули”, – додав Епіфаній у Twitter.

 
Митрополит Епіфаній:

Вітаю обраного Президента України Володимира Зеленського з Великоднем та обранням на високу посаду.

Під час нашої зустрічі обговорили проблеми, які постають перед українцями. Зокрема, багаторічний конфлікт на Донбасі. Ми були єдині у тому, що Церква має молитись, а держава робити все, аби всі регіони нашої країни жили в мирі і спокої. Також обговорили теми боротьби з корупцією і бідністю.

З приємністю подарував обраному Президенту репринтне видання «Острозької Біблії» – першого повного друкованого тексту Старого і Нового Завіту слов‘янською мовою, підготовленого в Україні наприкінці 16 століття.:

Світлина від Митрополит Епіфаній.
Світлина від Митрополит Епіфаній.

Нагадаємо:

  • 21 квітня відбувся другий тур виборів президента України.
  • 30 квітня ЦВК оголосила офіційні результати виборів президента. Володимир Зеленський був оголошений новообраним президентом, його підтримали – 73,22% виборців.
  • Інавгурація Зеленського повинна відбутися не пізніше 1 червня.
  • Зеленського з перемогою на виборах вже привітали вселенський патріарх Варфоломій, головний рабин України Моше Реувен Азман, предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній та навіть предстоятель Російської православної церкви Кирил.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *