Зеленський анонсував “чистку” у “Слузі народу”

Президент Володимир Зеленський заявив, що народні депутати від “Слуги народу”, які потрапили в скандали, будуть покарані. В інтерв’ю, оприлюдненому Офісом президента, він сказав, що відчуває провину за таких народних обранців

“Якщо якийсь депутат від “Слуги народу” “зашкварився”, я відчуваю на собі цю провину за те, що ця людина в партії “Слуга народу”. Ось і все!” – сказав Зеленський.

Водночас він додав, що не може контролювати всіх нардепів, але чистка однаково буде. “Ми говорили, що буде очищення, ми повинні це робити”, – запевнив глава держави.

Нагадаємо:

  • Народний депутат від “Слуги народу” Євген Брагар потрапив у скандал після того, як порадив пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити комунальні послуги.
  • Інший представник тієї ж партії Максим Ткаченко в залі Верховної Ради обматюкав свого колегу з “Батьківщини” Олексія Кучеренка.
  • Ще одну “слугу народу” Оксану Дмитрієву розкритикували за надміру дорогий одяг, в якому вона з’явилася на робочому місці.
  • Також гучний скандал трапився з главою Комітету в закордонних справах Богданом Яременком. Він під час засідання парламенту на сайті знайомств домовлявся з дівчиною про секс за гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *