Єрмак анонсував “історичну” поїздку Зеленського до США

Очікується, що дата з’явиться найближчим часом.

Дата офіційного візиту президента України Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки поки невідома, але вона може бути оголошена найближчим часом. Крім того, нова поїздка українського лідера стане “історичною”. Про це заявив помічник глави держави Андрій Єрмак в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Він уточнив, що держсекретар США Майк Помпео під час візиту до Києва сказав, що дати “повинні з’явитися найближчим часом”. На думку Єрмака, її буде визначено після того, як в Штатах закінчаться всі внутрішні процедури, пов’язані з невдалим імпічментом Дональда Трампа.

“Дат як і раніше немає. Пан Помпео заявив, що вони повинні з’явитися найближчим часом. Я думаю, що у них закінчаться всі внутрішні процедури, пов’язані з імпічментом, і найближчим часом ми повинні отримати дати візиту. Це буде історичний візит президента Зеленського в Сполучені Штати”, – зазначив Єрмак.

Помічник українського президента висловив думку, що візит Помпео став ще одним кроком, який свідчить про вихід українсько-американських відносин на новий рівень.

“Було обговорено ряд моментів, пов’язаних з питаннями безпеки, енергетики. Це був ще один крок, який показує, що українсько-американські відносини виходять на новий рівень”, – сказав Єрмак.

Нагадаємо, наприкінці січня 2020 року державний секретар США Майк Помпео приїхав до України і зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави заявив, що після справи імпічменту президента США Дональда Трампа

Стали лише кращими. Зеленський прокоментував вплив імпічменту Трампа на відносини України та США
українсько-американські відносини стали лише кращими та назвав умову, за якої готовий поїхати до Сполучених Штатів “хоч завтра”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *