Loading...

«ЯКИЙ ІДІОТ ПРИДУМАВ, ЩО СПОЖИВАЧ МАЄ САМ СТАВИТИ ГАЗОВИЙ ЛІЧИЛЬНИК?» – МІНІСТР СОЦПОЛІТИКИ

Незаконним називає міністр соціальної політики Андрій Ревавимагання з боку газовиків, аби лічильник обліку газу споживач встановлював за власні кошти. Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра з представниками регіональних ЗМІ у Києві.

Міністр соціальної політики зауважив, що продаж комунальних послуг нічим не відрізняється від продажу товарів у магазині: покупець, мовляв, не приходить у супермаркет з власною вагою, щоб зважити продукти, які купує.

«Який ідіот придумав, що я, споживач, повинен сам поставити лічильник і ще переконувати того, хто продає мені газ, що він правильно крутить? Є закон про комерційний облік природного газу. Там було чітко прописано терміни, коли повинен ставитися лічильник», – відзначив міністр.

З його слів, газ в Україні населення використовує у три способи: на приготування їжі, на приготування їжі і підігрів води, а також на приготування їжі, підігрів води та опалення. За третьою групою цього переліку лічильники встановлені практично скрізь, за другою групою встановлені лічильники приблизно в 70 % споживачів, по першій групі – в 25 %. Були прописані терміни, відповідно до яких постачальники не мали права продавати газ без лічильників. В тарифи по газу включалося встановлення лічильників.

Також Андрій Рева відзначив, що встановлення загальнобудинкового лічильника є абсолютно незаконним, тому що НКРЕКП прийняла це рішення всупереч закону. Насправді, на будинки встановлювати лічильники не мали права, адже не будинок купує газ, а домогосподарства. Зараз в законі вказано, що за бажанням мешканців можна ставити загальний лічильник газу на будинок. Втім, міністр зазначає, що навряд чи це доцільно, адже втрат в мережах газу бути не може.

Отже, він пропонував відправляти газовиків туди звідки вони прийшли, якщо ті вимагатимуть встановлення лічильника за кошти споживача, адже це, мовляв, «безпредєл».

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *