Loading...

Визначено переможця шоу Голос.Діти (Відео)

Відбувся святковий різдвяний ефір найбільш масштабного дитячого вокального проекту “Голос. Діти”.

В рамках фіналу шляхом телефонного та SMS голосування Україна обрала переможницею четвертого сезону підопічну мультиартиста MONATIK алмаатинку Данелію Тулєшову, повідомляє ТСН.

Окрім гордого звання “дитячого голосу країни”, найсильніша вокалістка проекту отримала 3-місячну ротацію на “Нашому радіо”, а також подорож на вікенд до “Disneyland Paris”.

У прямому ефірі Данелія Тулєшова виступила з сольною піснею Spectrum від Florence + The Machine, а також разом зі своїм напарником по команді і зірковим тренером MONATIK виконала хіт “Мудрые деревья”.

У суперфіналі Данелія заспівала пісню “Не твоя війна”, змусивши розплакатися багатьох присутніх у залі, а також свого наставника Діму MONATIKА.

Раніше в фіналі Данелія виконала композицію Spectrum.

У фіналі конкурсу від команди MONATIK виступила також Ніно Басилая. Крім того, своїм виступом порадували підопічні Наталії Могилевської Єлизавета Яковенко та Катерина Манузіна, а також учасники команди “Время и Стекло” Яна Горна і Олександр Міньонок. Всі діти вийшли на сцену з сольними виступами, а також заспівали разом зі своїми тренерами. Нагадаємо, що десятирічна Данелія Тулешова з Алмати підкорила суддів ще на етапі “сліпого прослуховування”. А в півфіналі конкурсу члени журі розплакалися, почувши виконання юної артистки.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *