Вихованку інтернату примусили до аборту: вона знаходиться на межі життя і смерті

У Миколаївській області 16-річну вихованку інтернату змусили зробити аборт через що дівчинка перебуває у важкому стані. Про подробиці події розповів радник глави Миколаївської обласної ради Павло Шульга.

Повідомляється, що інцидент стався ще минулого тижня в одному з інтернатів Миколаєва. 16-річна вихованка закладу завагітніла, в результаті чого вихователі помістили її в ізолятор і примусово годували препаратами для аборту. Відомо, що підліток хотіла зберегти дитину.

Пізніше її доставили в лікарню Кривоозерська, щоб штучно перервати вагітність. 9 квітня радник Павло Шульга разом з комісією виїхав до медичного закладу, щоб розібратися в ситуації. Він заявив, що керівництво інтернату не попередило Службу у справах дітей про подію, морально натиснувши на дівчинку і змусивши зробити аборт.

“На моє запитання: “Чому навіть не розглядалося питання про збереження життя дитини?”, Відповіді я не почув! В результаті препарат вбиває дитину! Психологічний стан маленької мами вкрай жахливий!”,- написав Павло Шульга.

Він заявив, що випускники даного інтернату розповіли йому про всі випадки знущань над дітьми в установі. Із заявою радник звернувся до обласної ради, щоб вирішити питання про знущання в школах-інтернатах.

Вихованку інтернату примусили до аборту: вона знаходиться на межі життя і смерті

Більше новин читайте на сайті Діловий Переяслав