В Україні проведуть додаткові виміри забруднення повітря

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища проведе вимірювання забруднення повітря разом з незалежними лабораторіями.

Як повідомляє прес-служба міністерства, рішення прийняли на екстреній нараді між міністром, представниками Гідрометцентру Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національною геофізичною обсерваторією.

«За даними від Гідрометцентру, концентрації оксиду вуглецю в період з 15 по 21 жовтня 2019 року в атмосферному повітрі більшості міст України залишалися в своїх звичних параметрах, тобто в тих значеннях, які для них властиві. Але це не означає, що повітря в містах чисте », – сказано в повідомленні.

Так, за інформацією від Гідрометцентру та ДСНС, стан повітря в Україні в межах, властивих на цю пору року в порівнянні з попередніми роками. Але було зафіксовано перевищення викидів деяких забруднюючих речовина у всіх промислових містах України, таких як Маріуполь, Дніпро, Кам’янське, Запоріжжя.

За результатами екстреної наради вирішили привести українські показники до європейського формату, щоб мати можливість порівнювати якість повітря в Україні та інших країнах.

Нагадаємо, в семи портах України через туман ввели обмеження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *