Україна не змогла пробитися на ЧС-2018

В рамках останнього туру відбору на чемпіонат світу 2018 року збірна України програла вдома збірній Хорватії, внаслідок чого опустилася на третє місце в групі, і втратила шанс пройти далі.

У першому таймі гострих моментів було не дуже багато – всього два – і обидва створила збірна України. На 30-й хвилині Степаненко завдав потужний удар метрів з 25 – м’яч пролетів в сантиметрах від штанги. Через дві хвилини забивати міг Євген Коноплянка – Караваєв протягнув м’яч через все поле, відпасував на фланг Андрію Ярмоленку, який віддав вивірений навіс на Євгена – знову мимо.

У хорватів гра не клеїлася зовсім – шашкові не створили жодного небезпечного моменту і взагалі не завдали ударів у ствір воріт.

Після перерви команди помінялися місцями. Хорвати забрали м’яч, заволоділи перевагою, і, в підсумку, конвертували свої моменти в голи. На 62-й хвилині Крамаріч забив головою після навісу Луки Модріча. А на 70-й закріпив перевагу своєї команди після прострілу Ракітіча і провалу захисту жовто-синіх.

Було видно, що гравці збірної України шоковані подібним розвитком подій. Залишок гри команди провели за принципом “одні не можуть, інші не хочуть”.

0:2 – Україна опускається на третю сходинку, пропускаючи в стикові матчі збірну Хорватії. З першого місця пройшла збірна Ісландії, яка не зазнала проблем у домашньому поєдинку проти збірної Косово – 2:0. Збірна Фінляндії у нічого не значущому поєдинку зіграла внічию проти турків – 2:2.

Україна – Хорватія 0:2

Голи: Крамаріч, 62, 70

УкраїнаП’ятов – Караваєв, Хачеріді, Ракицький, Матвієнко – Марлос (Бесєдін, 78), Степаненко, Ротань (Сидорчук, 69), Коноплянка – Гармаш (Коваленко, 66), Ярмоленко

Хорватія: Субашич – Віда, Мітровіч, Ловрен, Врсалько (Піваріч, 86) – Бадель, Ракітіч – Крамаріч (Пашаліч, 88), Модріч, Перішич – Манджукич (Рог, 91)