Loading...

Україну очікує найдорожчий в історії опалювальний сезон

За даними експертів, в Україні очікується опалювальний сезон, який стане найдорожчим в її історії. Офіційніа влада припускає зменшення знижок по наданих субсидіях і введення абонентської плати за газ.

Також негативним для українців буде скорочення тривалості періоду, на яку було поширено дію субсидії, і нормативів, на які по ній будуть нараховуватися знижки.

Раніше субсидія поширювала свою дію на період 1 жовтня – 30 квітня. Тепер цей термін скорочений. Знижки будуть діяти з 15 жовтня по 15 квітня.

До придуманих нововведень, субсидією покривалася вартість 5,5 кубометрів газу на опалення квадратного метра житла. Тепер цю цифру скоротили до 5 кубометрів.

Для тих, у кого опалення здійснюється за допомогою електроенергії, норматив також скорочений. Раніше він становив 65 кВт / год, тепер залишиться лише 51.

Крім того, вже найближчим часом до діючих тарифів на газ буде додана, на вимогу МВФ, ще й абонентська плата за його розподіл.

Читайте також: США збираються збільшити фінансову допомогу Україні на оборону

Українське Мінсоцполітики виступає із запевненнями, що до суттєвого подорожчання комунальних послуг це не призведе. Однак, населення України вважає інакше. Представниками профспілок було зірвано засідання НКРЕКУ, на якому передбачалося прийняття рішення про введення абонплати.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *